Mercedes-Benz

Nowa Klasa T.

Życie nabiera rozmachu.
Nowa Klasa T

Zwrotna, atrakcyjna, bezpieczna.

Nowa Klasa T – wszechstronny samochód dla Twoich potrzeb.

Klasa sama w sobie i dla Ciebie. Już teraz odkryj pierwszego małego vana klasy premium od Mercedes-Benz. Ten prawdziwy multitalent jest idealnym towarzyszem codziennego życia rodzinnego i przygód w czasie wolnym. Ciesz się przestronnością i funkcjonalnością, komfortem i łącznością, bezpieczeństwem i jakością.

Nowa Klasa T

Dla rodzin.

Drzwi przesuwne po obu stronach sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie jest wyjątkowo łatwe i bezpieczne. Duże otwory drzwiowe i wygodną wysokość siedzisk docenisz zwłaszcza wtedy, gdy jadą z Tobą dzieci, które nie są jeszcze w stanie same zapiąć pasów.

Nowa Klasa T

Na wycieczki.

Niezależnie od tego, czy chodzi o deskę do stand-up paddlingu, rowery górskie, czy bagaż na kilkutygodniową wycieczkę: dzięki swojej przestronności i elastyczności Klasa T oferuje szeroki wybór opcji ładowania.

Nowa Klasa T

Na każdy dzień.

Klasa T ma wszystko, co cenisz w Mercedesie. Imponuje sportowym i eleganckim designem – z całą praktycznością, jakiej możesz oczekiwać od małego vana.

Kompaktowa i stylowa.

Klasa T ma wszystko, co cenisz w Mercedesie. Atrakcyjny wygląd zewnętrzny wyraźnie charakteryzuje filozofia designu Mercedes-Benz.

Funkcjonalność pełna stylu.

Klasa T od razu Cię zachwyci – tutaj perfekcyjna forma i dbałość o szczegóły spotykają się z praktycznością. Dwie linie Style i Progressive, duży wybór kolorów lakierów i różnorodne warianty felg nie pozostawiają nic do życzenia w zakresie personalizacji. To wyjątkowe podejście, jeśli chodzi o wyposażenie małego vana klasy premium.

Nowa Klasa T
Najważniejsze elementy w zakresie wyposażenia:
 • Osłona chłodnicy z centralnie umieszczoną gwiazdą Mercedesa i trzema listwami w błyszczącym chromie
 • Drzwi przesuwne po lewej i prawej stronie
 • Reflektory LED High Performance (opcjonalnie)
 • Obręcze kół ze stopu metali lekkich 43,2 cm (17") z 5 podwójnymi ramionami (opcjonalnie)

Klasa sama w sobie.

Wnętrze Klasy T zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla rodziny, przyjaciół, zakupów i sprzętu sportowego. Ciesz się wyważoną mieszanką komfortu i swobody, a także najwyższej jakości i funkcjonalności. Wiele elementów można elastycznie i spontanicznie dostosować do nowych zadań transportowych. Możesz także spersonalizować swój wystrój wnętrza.

Nowa Klasa T
Najważniejsze elementy w zakresie wyposażenia:
 • Kanapa tylna FOLD & LOAD, dzielona w stosunku 1/3 do 2/3
 • Aktywny asystent parkowania (opcjonalnie)
 • Automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC (opcjonalnie)
 • Fotel kierowcy z regulacją wysokości i podparciem lędźwiowym (opcjonalnie)

Połączenie systemu wspomagania z inteligentnym wsparciem.

W Klasie T korzystasz z szerokiej gamy standardowych systemów wspomagania oraz systemów wspomagania, które możesz dodać zgodnie z osobistymi wymaganiami, aby zapewnić bezpieczniejszą i pewniejszą jazdę. Nowoczesne systemy wspomagania nie tylko zwiększają bezpieczeństwo – wnoszą również cenny wkład we wsparcie kierowcy i kondycję za kierownicą.

Nowa Klasa T
Najważniejsze elementy w zakresie wyposażenia:
 • Aktywny asystent utrzymania pasa ruchu
 • Aktywny asystent układu hamulcowego
 • Asystent martwego punktu
 • Asystent rozpoznawania znaków drogowych (opcjonalnie)

Radość z jazdy na każdym odcinku.

Klasa T imponuje zwrotnością, zwinnością i kontrolą jazdy – i ogólnie znacznie łatwiejszą obsługą, niż mógłbyś się spodziewać po jej rozmiarach. Dzięki typowemu dla Mercedes-Benz ustawienu układu jezdnego możesz cieszyć się niezwykle komfortową, stabilniejszą i bezpieczniejszą jazdą, łatwą do kontrolowania nawet w trudnych sytuacjach.

Nowa Klasa T