Mercedes-Benz

Zabudowy i modyfikacje.

Zabudowy i modyfikacje.

Mercedes-Benz – solidny partner w zakresie zabudów i modyfikacji pojazdów.

Mercedes-Benz oferuje Państwu indywidualne rozwiązania dostosowane do wykonywanych przez Państwa zadań, spełniając wszelkie specyficzne wymogi i dostarczając wszelkie możliwe zabudowy specjalne. 

Producenci pojazdów użytkowych tacy jak Mercedes-Benz produkują z reguły standardowe podwozia, składające się z ramy pojazdu z układem napędowym, osi oraz kabiny kierowcy. Producenci zabudów często montują na podwoziu skrzynię ładunkową z plandeką do przewozu drobnicy, zabudowę wywrotkową lub zabudowę do zastosowań specjalnych.

Producenci zabudów kontaktują się zazwyczaj z Mercedes-Benz za pośrednictwem Portalu Producentów Zabudów. Jest to platforma służąca do przekazywania producentom zabudów informacji takich jak: karty charakterystyki technicznej, rysunki i aktualności dotyczące nowych produktów i rozwiązań.

Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks (CTT - samochody ciężarowe na miarę) oferuje Państwu rozwiązania w zakresie zabudów ściśle dopasowane do Państwa wymagań. W ramach współpracy z naszymi wybranymi partnerami opracowujemy i wdrażamy na potrzeby naszych klientów indywidualne rozwiązania w zakresie konfiguracji, sposobu działania i technologii samochodów ciężarowych, które wykraczają poza ofertę standardową. Od drobnych modyfikacji po złożone przebudowy na specjalne zamówienie. „Możemy zrobić wszystko” – taki jednoznaczny komunikat kierujemy do naszych klientów. Prosimy przedstawić Państwa wymagania i wspólnie postaramy się opracować indywidualne rozwiązanie dostosowane do Państwa konkretnych potrzeb.