Mercedes-Benz

Szybsze i racjonalniejsze rozwiązania z kartą MercedesServiceCard.

Karta MercedesServiceCard.

Bezpłatna karta MercedesServiceCard pozwala na bezgotówkowe tankowanie na atrakcyjnych warunkach, a także uiszczanie opłat drogowych. Ponadto możliwe jest bezgotówkowe korzystanie z Service24h, a także innych pomocnych usług.

Dzięki naszemu partnerowi UTA, z kartą MercedesServiceCard mogą Państwo korzystać z sieci ponad 35 000 stacji paliw z olejem napędowym, rozmieszczonych na terenie całej Europy. Na tej podstawie oferujemy konsultacje w celu ustalenia strategii tankowania dostosowanej do indywidualnego przebiegu tras, co oznacza optymalizację kosztów tankowania. System UTA Drive & Save® Pro umożliwia prostą kontrolę rzeczywistych kosztów tankowania w porównaniu do kosztów szacowanych z różnych perspektyw. Połączenie z systemem FleetBoard umożliwia kontrolę ekonomiczności tankowań.

Karta MercedesServiceCard pozwala także na bezgotówkowe uiszczanie opłat drogowych w całej Europie na atrakcyjnych warunkach. Przy zastosowaniu urządzeń pokładowych do elektronicznego poboru opłat drogowych, w szczególności urządzenia UTA MultiBox®, przejeżdżanie przez punkty poboru opłat jest znacznie szybsze i sprawniejsze.

Poza tym z kartą MercedesServiceCard można korzystać również z innych użytecznych usług dodatkowych, takich jak np. przeprawy promowe, serwis ogumienia, transport łączony, wynajem pojazdów i wiele innych – wszystko rozliczane prosto i wygodnie poprzez tę kartę.

Ponadto bezpłatna karta MercedesServiceCard zapewnia jeszcze szybszą obsługę w ramach Service24h, ponieważ w przypadku awarii pojazdu za granicą umożliwia prostszą i szybszą koordynację oraz realizację usługi naprawczej. Dzięki temu szybciej wracają Państwo na trasę.

Do Państwa dyspozycji są także inne usługi umożliwiające obniżenie kosztów, takie jak np. wsparcie administracyjne w uzyskaniu zwrotu podatku VAT czy pomoc w uzyskaniu częściowego zwrotu podatku od olejów mineralnych w niektórych krajach Europy.

WIĘCEJ INFORMACJI