Mercedes-Benz

Regenerowane części zamienne do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz.

W przypadku ostrej konkurencji o sukcesie decyduje niezawodność i maksymalna dostępność.

Oryginalne części zamienne Mercedes-BenzJakość Mercedes-Benz w atrakcyjnej cenie

Oferujemy regenerowane części zamienne do wielu popularnych modeli samochodów ciężarowych Mercedes-Benz. Asortyment sięga tutaj od A jak Atego do Z jak Zetros: Atego, Axor, Actros, Antos, Arocs, Econic i Zetros. W naszej ofercie znajdują się także regenerowane części do legendarnego i solidnego pojazdu Unimog. Oferujemy jednak nie tylko części regenerowane do nowszych modeli samochodów ciężarowych. Można również znaleźć atrakcyjne cenowo części do starszych typoszeregów samochodów ciężarowych. W przypadku zwrotu używanej części do samochodu ciężarowego Mercedes-Benz zostanie ona przez nas profesjonalnie zregenerowana!

Części zamienne do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz dostępne na atrakcyjnych warunkach.Twój klucz do większej elastyczności.

Tutaj można znaleźć liczne regenerowane oryginalne części zamienne Mercedes-Benz do wielu modeli samochodów ciężarowych. Te części zamienne to, w przeciwieństwie do części używanych, regenerowane, oryginalne części Mercedes-Benz. Procesowi regeneracji poddajemy nie tylko komponenty techniczne, takie jak regenerowane silniki, kompletne skrzynie biegów lub kadłubowe skrzynie biegów, ale także typowe części montażowe, takie jak przykładowo głowice cylindrów, zaciski hamulcowe, wałki rozrządu i wały napędowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki części. Można tam znaleźć każdą część regenerowaną Mercedes-Benz!

Oryginalne silniki regenerowane Mercedes-Benz: jakość, która mówi sama za siebie.

Jako producent posiadamy wiedzę, które umożliwia nam oferowanie regenerowanych podzespołów w jakości producenta. W przeciwieństwie do używanych części z Internetu, w przypadku naszych części możesz mieć pewność, że zostały profesjonalnie sprawdzone. Dzięki krótkiemu czasowi naprawy i wysokiej dostępności regenerowanych podzespołów można uniknąć dłuższych postojów. Części zamienne do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz wyróżniają się typową dla marki żywotnością i jakością. Aktualna wiedza z produkcji seryjnej zostaje uwzględniona w procesie regeneracji naszych silników zamiennych, a protokołowane testy na stanowiskach kontrolnych gwarantują funkcjonalność części. Zapewniamy również najlepsze możliwe wartości zużycia i wydajności poprzez aktualizację modułu sterującego.


Chroń swój portfel i środowisko – oddaj swoją używaną część do pojazdu ciężarowego Mercedes-Benz w celu przeprowadzenia jej regeneracji.

Dla nas ekonomia i ekologia nie stoją ze sobą w sprzeczności. Rację przyznaje nam także TÜV-Süd: regeneracja skrzyni biegów samochodu ciężarowego G281 pozwala zaoszczędzić w porównaniu do nowej części łącznie 445 kg dwutlenku węgla i 7300 MJ energii. Albo mówiąc inaczej: regenerowana skrzynia biegów pozwala zaoszczędzić tyle CO2, ile byłoby przetworzone przez jedenaście drzew w ciągu 10 lat. Za sprawą oryginalnych części regenerowanych Mercedes-Benz możesz nie tylko chronić środowisko, ale i oszczędzać pieniądze. Części regenerowane do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz łączą w sobie wydajność oraz najlepszą jakość Mercedes-Benz na atrakcyjnych warunkach. W przypadku silników i skrzyni biegów recyklingowi poddajemy ok. 98% elementów starych podzespołów. Pozwala to na oszczędność surowców i ochronę środowiska. Przyłącz się i oddaj nam używane części do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, które w ramach 6-etapowego procesu zregenerujemy, otrzymując oryginalne części zamienne.