Mercedes-Benz

Profesjonalne zarządzanie serwisem.

Profesjonalne zarządzanie serwisem.

Twoja flota i Twój biznes pozostają w ruchu.

Profesjonalne zarządzanie serwisem gwarantuje, że w Państwa biznesie transportowym nie będzie dochodzić do niepotrzebnych przestojów. Przy pomocy najnowocześniejszych środków komunikacji wspomożemy Państwa w organizacji prac serwisowych i przeglądów starszego oraz nowego Actrosa, Arocsa czy Antosa z systemem FleetBoard.

Na życzenie Państwa autoryzowany serwis Mercedes-Benz może poprzez usługę ‚Service‘ systemu FleetBoard otrzymać wszelkie istotne dane dotyczące serwisowania i zużycia części. Na podstawie tych informacji serwis Mercedes-Benz sporządzi następnie optymalny plan przeglądowo-serwisowy. Oczywiście z korzyścią dla Państwa, ponieważ konieczne prace mogą być wykonane kompleksowo, a terminy zawczasu uzgodnione i zaplanowane. Poza tym w recepcji serwisu Mercedes-Benz otrzymają Państwo informację o cenie i czasie realizacji prac bez konieczności pozostawiania pojazdu w warsztacie serwisowym. Dzięki temu mogą Państwo w pełni skupić się na swojej głównej działalności i zredukować czasy przestoju oraz koszty przez maksymalne wykorzystanie swoich pojazdów.

Warto też podkreślić, że przekazywane są wyłącznie dane konieczne do identyfikacji pojazdu i sporządzenia planu przeglądowo-serwisowego (numer VIN, przebieg, prognoza przeglądu, dane o stopniu zużycia hamulców, terminy badań technicznych itp.). Nie są natomiast przekazywane żadne informacje na temat kierowcy, czasów kierowania pojazdem, sposobu (stylu) jazdy, pozycji lub trasy pojazdu/przewożonego ładunku. Po przeprowadzeniu przeglądu dane są w całości usuwane i nie są przekazywane osobom trzecim.

WIĘCEJ INFORMACJI

DO POBRANIA