Mercedes-Benz

Usługi serwisowe dla Twojego samochodu ciężarowego.

Usługi serwisowe dla Twojego samochodu ciężarowego.

Preferujemy partnerstwo – dla Ciebie i Twojego pojazdu.

Jesteśmy odpowiedzialni za globalny serwis i dostawy części do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, a dzięki szerokiej palecie świadczeń serwisowych i Oryginalnych Części Mercedes-Benz gwarantujemy, że Państwa pojazd będzie optymalnie serwisowany i naprawiany. Dla nas ważne jest, aby Państwa samochody były zawsze mobilne albo jak najszybciej takie się stały. Można powiedzieć, że Państwa mobilność to nasza ambicja.

Wiemy, że dla Państwa firmy liczy się sprawność działania, dlatego w serwisie Mercedes-Benz szybko otrzymają Państwo termin naprawy lub wizyty w warsztacie. 
Do Państwa dyspozycji jest rozległa, globalna sieć około 1800 punktów serwisowych Mercedes-Benz obsługujących samochody ciężarowe, których godziny otwarcia są dostosowane do Państwa potrzeb: większość jest otwarta do godz. 22:00 lub 24:00, a niektóre nawet przez całą dobę!

Wykonamy dla Państwa kompleksowe prace przeglądowe i naprawcze – najlepiej wtedy, gdy Państwa pojazd akurat nie jest w użyciu. Dzięki temu mogą Państwo ograniczyć czasy przestoju swojej ciężarówki, zwiększając tym samym zyskowność swojego biznesu.

Dzięki regularnym szkoleniom nasz personel warsztatowy jest zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami motoryzacyjnymi. Ta kompetencja działa na Państwa korzyść – również w razie nieplanowanej awarii, w przypadku której pracownicy naszego Service 24h w najkrótszym możliwym czasie przywrócą sprawność Państwa pojazdu.

Wszystko to jest podstawą dobrej, długotrwałej i opartej na obopólnym zaufaniu współpracy. Czy to przegląd, naprawa, czy usługa Service 24h – jesteśmy stale do Państwa dyspozycji, gdziekolwiek nas Państwo potrzebują!

WIĘCEJ INFORMACJI