Mercedes-Benz

Pogwarancyjne Pakiety Serwisowe.

Actros, Actros Classic, Atego, Axor.
Pogwarancyjne Pakiety Serwisowe.

Potrzeby bierzemy na warsztat.

Pogwarancyjne Pakiety Serwisowe to oferta dopasowana do Twoich potrzeb.Zaufaj specjalistom, oryginalnym częściom i standardom Mercedes-Benz Trucks.

Najwyższej jakości części i produkty oraz ludzie, którzy z profesjonalizmem i pasją wykonują swoją pracę – to standardy, które tworzą fundament dobrej współpracy.

DO POBRANIA

Znajdź swój serwis i pozostań z nami w kontakcie!

Propozycja skierowana jest do przedsiębiorców – użytkowników pojazdów starszych niż 2 lata. Wszystkie podane ceny są niewiążącymi cenami rekomendowanymi netto w PLN, każdy Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz może udzielać rabatów i ustalać własne ceny według swego uznania. Części dostępne są w Autoryzowanych Serwisach Mercedes-Benz na terenie Polski uczestniczących w akcji, do dnia 31.12.2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu prawa, a wszelkie zawarte w niej dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Ostateczną ofertę przedstawia Doradca Serwisowy Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz Trucks.

Zdjęcia zamieszczone w broszurze są zdjęciami poglądowymi i mogą różnić się w zależności od numeru katalogowego danej grupy produktowej. Prosimy o konsultację z Doradcą Serwisowym w celu dobrania właściwej części do konkretnego pojazdu. Wszystkie teksty, zdjęcia, ilustracje oraz grafiki podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim i innym ustawom o ochronie własności intelektualnej. Wszystkie znaki oraz marki umieszczone w prezentacji są prawnie chronionymi znakami towarowymi Mercedes-Benz Group AG. Zastrzegamy sobie prawo do błędów w druku.