Mercedes-Benz

Portfolio produktów.

Duży wybór.

Od A jak alternatory do Z jak zawory hamulcowe.

Dostępność części w krótkim czasie jest decydująca, aby samochód szybko wrócił na drogę. Dba o to bogaty asortyment Oryginalnych Części Mercedes-Benz EconomyLine. Oferta jest na bieżąco modyfikowana i rozszerzana – od rozruszników, cylindrów hamulcowych i alternatorów, przez turbosprężarki, głowice cylindrowe i pompy wtryskowe, aż po kadłuby i kompletne silniki.

Klienci Mercedes-Benz słusznie oczekują najwyższej jakości, dopasowania i trwałości. Dlatego też również w proces przemysłowego odzyskiwania części wkładamy całe nasze know-how jako producenta. Części eksploatacyjne są zasadniczo wymieniane na nowe, a inne elementy gruntownie sprawdzane według surowych procedur Mercedes-Benz. Na końcu każda Oryginalna Część Mercedes-Benz EconomyLine spełnia wszystkie standardy Mercedes-Benz i odpowiada aktualnemu stanowi techniki.

Najlepiej przekonać się samemu! Proszę spytać swojego dealera Mercedes-Benz o Oryginalne Części Mercedes-Benz EconomyLine.

Grupy produktów:

  • Elementy elektryczne i elektroniczne (np. rozrusznik i alternator)
  • Elementy mechaniczne (np. zawory hamulcowe i turbosprężarki)
  • Podzespoły (silniki i skrzynie biegów)
  • System wytrysku i układ wydechowy (np. filtr cząstek stałych)

Zestawienie wszystkich Oryginalnych Części Mercedes-Benz EconomyLine.

Przegląd wszystkich typoszeregów i dostępnych dla nich Oryginalnych Części Mercedes-Benz EconomyLine. znajdą Państwo w naszym portfolio.