Mercedes-Benz

Oryginalne elementy karoserii Mercedes-Benz.

Oryginalne elementy karoserii Mercedes-Benz.

Jako wynik zakrojonych na szeroką skalę prac badawczo-rozwojowych oraz wymagających testów, oryginalne elementy karoserii Mercedes-Benz spełnią wszystkie Państwa oczekiwania – są ekonomiczne, bardzo wytrzymałe i oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa w codziennej eksploatacji. Dla Państwa oznacza to tyle, że jeśli elementy karoserii/elementy domontowywane Państwa ciężarówki zostaną uszkodzone, to ich wymiana jest szybka i tania.

Narożniki zderzaków i wejścia schodkowe.

Dokładne wycięcia i układy otworów gwarantują szybki i prosty montaż reflektorów, dodatkowych kierunkowskazów czy innych części domontowywanych. Małe i stałe rozmiary szczelin zapewniają spójny ogólny wizerunek pojazdu. Dla Państwa oznacza to tyle, że jeśli narożniki zderzaków Państwa ciężarówki są uszkodzone, to ich wymiana jest szybka i tania.

Oryginalne błotniki Mercedes-Benz.

Oryginalne błotniki Mercedes-Benz projektowane są indywidualnie dla każdego typoszeregu pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz. Poza wytrzymałością i dokładnym dopasowaniem (dokładnością wymiarów) wyróżniają się one wysokiej jakości powierzchnią oraz szybką i tanią wymianą.

Oryginalne reflektory Mercedes-Benz.

Oryginalne reflektory Mercedes-Benz gwarantują, że w każdej chwili będą Państwo mieć sytuację przed pojazdem pod pełną kontrolą i również sami będą lepiej widoczni dla innych. Wysoka moc świetlna umożliwia lepsze oświetlenie drogi – zarówno z prawej i lewej strony przed pojazdem, jak i w oddali. Jednocześnie kierowcy pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka są mniej oślepiani. Wysokiej jakości materiały gwarantują optymalne dopasowanie i stabilność naszych reflektorów, a to z kolei skutkuje ich długą żywotnością. Dla Państwa oznacza to tyle, że dzięki oryginalnym reflektorom Mercedes-Benz mają Państwo pełna kontrolę nad sytuacją na drodze.