Mercedes-Benz

Oryginalne hamulce Mercedes-Benz.

Oryginalne hamulce Mercedes-Benz.

Aby zawsze pewnie hamować i szybko się zatrzymywać.

Aby w swoim biznesie osiągnąć dobre wyniki, stawiają Państwo wysokie wymagania zarówno sobie samym, jak i swoim kierowcom. Jednocześnie często zapomina się o tym, że najwyższe wymagania stale stawiane są również tarczom hamulcowym posiadanych pojazdów. Oryginalne tarcze hamulcowe do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz produkowane są z opatentowanego materiału na bazie stopu niobu, a ich precyzyjna obróbka końcowa odbywa się w specjalnym niemieckim zakładzie Mercedes-Benz. Specjalnie dobrany stop niobu zapewnia doskonałą odporność na pękanie w wysokich temperaturach, równomierny rozkład temperatury, dobre odprowadzanie ciepła, długą żywotność oraz znakomite właściwości związane z hamowaniem – również w sytuacjach krytycznych.

Tarcza hamulcowa gwarantuje optymalne właściwości cierne w połączeniu z oryginalnymi okładzinami hamulcowymi Mercedes-Benz i po licznych testach uzyskała aprobatę techniczną działu rozwoju Mercedes-Benz. Dla Państwa oznacza to trwale niezawodne działanie układu hamulcowego pojazdu, który jest optymalnie przystosowany do oryginalnych okładzin hamulcowych Mercedes-Benz.

Oryginalne okładziny hamulcowe Mercedes-Benz wyraźnie skracają drogę hamowania Państwa pojazdów, a przy tym wyróżniają się swoją trwałością i ekonomicznością. Jakość naszych oryginalnych hamulców zapewnia Państwu optymalną wydajność w długim okresie. Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na skuteczność działania układu hamulcowego jest optymalna kombinacja cierna tarczy i okładziny hamulcowej.

Optymalna kombinacja cierna gwarantuje Państwu równomierny rozkład ciepła. Dzięki termostabilnym okładzinom hamulcowym Mercedes-Benz na tarczy hamulcowej nie powstają gorące punkty. Tym samym spada ryzyko, że z powodu pęknięć konieczna będzie przedwczesna wymiana tarcz hamulcowych. Dla Państwa oznacza to tyle, że mogą Państwo w pełni polegać na optymalnej skuteczności hamowania pojazdu, uzyskanej dzięki innowacyjnym okładzinom hamulcowym Mercedes-Benz oraz całemu układowi hamulcowemu.

DO POBRANIA