Mercedes-Benz

Oferta kredytowa.

Kredyty w PLN i denominowane w EURO.
Oferta kredytowa

Naszym Klientom gwarantujemy absolutną wiarygodność i stabilność firmy oraz nieograniczone możliwości finansowe.

Wszystkie formalności związane z zawarciem umowy kredytowej załatwisz na miejscu u wybranego dealera Mercedes-Benz, który pomoże w doborze formy kredytu dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych oraz przygotuje niezbędne dokumenty. Wystarczy tylko wnieść wymagane wpłaty (deklarowany udział własny, prowizja i opłata za Zastaw Rejestrowy) przed odbiorem pojazdu a reszta należności będzie rozłożona na dogodne raty.

Nasze finansowanie może obejmować również koszt wyposażenia dodatkowego oraz ubezpieczenia. Czas trwania umowy kredytowej wynosi od 12 do 72 miesięcy przy czym w przypadku pojazdów używanych okres kredytu i wiek pojazdu nie mogą przekroczyć łącznie 10 lat licząc od daty pierwszej rejestracji. Umowę kredytową mogą zawrzeć osoby fizyczne mające stałe miejsce zameldowania lub firmy z siedzibą na terenie Polski posiadające zdolność kredytową.

Kredyty w PLN i denominowane w EURO.

Oferujemy następujące kredyty w PLN i denominowane w EUR:

  • Kredyt standardowy z ratami równymi,
  • Kredyt standardowy z ratami malejącymi,
  • Nowoczesny kredyt Plus 3 z równymi ratami i ostatnią ratą balonową powodującą znaczne obniżenie miesięcznej kwoty do spłaty oraz umożliwiającą wybór dogodnej formy zakończenia umowy:

a) dalsze kredytowanie raty balonowej,
b) odsprzedanie samochodu dealerowi i rozliczenie raty balonowej przy jednoczesnym zakupie nowego pojazdu,
c) jednorazowa spłata raty balonowej.

W trakcie umowy Kredytobiorca ma możliwość wcześniejszej spłaty kredytu jak również wydłużenia czasu, na jaki została podpisana umowa.

Wybierz samochód a przekonasz się, że jego sfinansowanie jest jeszcze prostsze.