Mercedes-Benz

Dobra widoczność w razie potrzeby.

Oryginalne Wycieraczki Mercedes-Benz.

Deszcz, grad czy śnieg – z Oryginalnymi Wycieraczkami Mercedes-Benz to nie problem. Są one optymalnie dopasowane do całego układu spryskiwania szyb i zapewniają dobrą widoczność bez smug nawet przy maksymalnych prędkościach oraz dłuższym użytkowaniu. Dzięki specjalnej mieszance gum pracują niezwykle spokojnie i ekonomicznie. Gwiazda Mercedes-Benz na końcówkach piór wyróżnia je jako Oryginalne Części Mercedes-Benz i podkreśla ich wysoką jakość.
Konieczność wymiany wycieraczek sygnalizuje zintegrowany wskaźnik zużycia. Zmiana koloru z czarnego na żółty oznacza, że nadszedł czas wymiany. Jest to niezwykle łatwe i szybkie dzięki opatentowanemu mechanizmowi szybkiego montażu Mercedes-Benz ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed otwarciem. W ten sposób mogą mieć Państwo pewność, że w razie potrzeby widoczność będzie zawsze dobra.
A ponieważ ważne jest nie tylko to, żeby Państwo dobrze widzieli, ale także to, żeby Państwo byli dobrze widoczni, oferujemy Oryginalne Żarówki Mercedes-Benz do reflektorów, dzięki którym bezpieczeństwo zwiększa się jeszcze bardziej.