Mercedes-Benz

Nie zawsze najlepszym połączeniem jest droga.

Mercedes me connect otwiera drzwi do inteligentnych połączeń sieciowych, które uczynią Państwa samochód wsparciem oraz uprzyjemnią Państwu każdą jazdę.

Wystarczy sobie wyobrazić, że w określonych sytuacjach Państwa samochód sam skontaktuje się z naszą Obsługą Klienta i prześle jej wszystkie istotne informacje. Serwis Mercedes-Benz może zainicjować wtedy wszystkie konieczne czynności, aby odciążyć Państwa konkretną pomocą, nie wymagającą działań od Państwa.

Bardzo praktyczna jest możliwość sprawdzania ważnych informacji o pojeździe za pomocą smartfona, tabletu czy komputera bądź zdalnego sterowania określonymi funkcjami samochodu – wygodnie, podczas odpoczynku na kanapie lub w drodze do samochodu?

Wydaje się to utopią? A jednak jest możliwe, tak jak wiele innych funkcji – z pomocą Mercedes me connect. „Tajemnica” tkwi w module komunikacyjnym, zamontowanym fabrycznie w samochodzie i wyposażonym we własną kartę SIM, za pomocą której pojazd może się komunikować ze światem zewnętrznym. Kierowca sam decyduje o tym, jakie usługi włącza, a jakie nie – niezwykle wygodnie, w portalu Mercedes me.