Mercedes-Benz

Nasza Firma dziś.

Nasza Firma dziś.

Liczby, daty i fakty. Wszelkie informacje o naszej firmie.

O nas.

Firma EWT Automotive Polska Sp. z o.o. już od ponad dwudziestu lat jest jednym z liderów sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz w Polsce. Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów, nieustannie dążymy do jak najlepszej jakości obsługi.


Firma nieustannie inwestuje w wyposażenie warsztatu do poziomu spełniającego najwyższe standardy Mercedesa. Z myślą o naszych klientach w roku 2007 przeprowadziliśmy całkowity remont obiektu w Ołtarzewie a na początku roku 2011 otworzyliśmy nowy salon w Strykowie będący obiektem budowanym z myślą o serwisowaniu i sprzedaży pojazdów użytkowych oraz naczep.

Idąc konsekwetnie ścieżką ciągłego rozwoju w 2019 roku otworzyliśmy serwis w Płocku obsługujący pojazdy ciężarowe oraz naczepy.

Na początku 2021 roku otworzyliśmy serwis samochodów osobowych Mercedes-Benz, który mieści się w Ołtarzewie  przy ul. Poznańskiej 472. W naszej ofercie są naprawy bierzące, powypadkowe oraz sprzedaż części. Oferujemy również hotel dla opon. Budynek jest nowoczesny i wyposażony wg najwyższych standardów Mercedes-Benz.

Również w tym samym roku dołączyły do naszej rodziny dwie lokalizacje w Olsztynie oraz Białymstoku.
Mając pełną świadomość tego, że dalszy rozwój firmy zależy od satysfakcji Klientów, w sposób ciągły Firma utrzymuje System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2015.

Sprzedaż
Prowadzimy sprzedaż pełnej gamy pojazdów użytkowych Mercedes- Actros, Arocs, Atego, Econic jak również dostawczych Sprinter, Vito, Citan, X- Klasa, V-Klasa, EQV, E-Sprinter.

Posiadamy również autoryzację na sprzedaż i serwis pojazdów marki Fuso.
Proponujemy korzystne rozwiązania w postaci pakietów finansowych i serwisowych.
Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wyposażeniu i kompletowaniu pojazdów oraz pełne przystosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb klienta.
We wszystkich lokalizacjach do Państwa dyspozycji kilku przedstawicieli handlowych.


Serwis
Specjalizujemy się w obsługach i naprawach pełnej gamy samochodów użytkowych Mercedes-Benz. Wszystkie placówki przygotowane są również do obsługi pojazdów innych marek. W Strykowie posiadamy autoryzację na serwisowanie autobusów Mercedes-Benz oraz Setra. Oferujemy pełen zakres usług obejmujący:
Obsługi i naprawy gwarancyjne
Obsługi i naprawy bieżące
Przeglądy techniczne
Serwis układu klimatyzacji
Naprawy powypadkowe
24 godzinny mobilny serwis pomocy na drodze
Serwis ogumienia
Geometria 3D.
Do dyspozycji naszych klientów stawiamy 20 profesjonalnie wyposażonych stanowisk naprawczych w Ołtarzewie, 18 w Strykowie, 10 w Płocku oraz kadrę wysoko wykwalifikowanych mechaników, mistrzów, diagnostów oraz doradców serwisowych. Wszystkie serwisy są wyposażone w najnowszej generacji urządzenia i oprogramowania diagnostyczne oraz pełną gamę narzędzi specjalnych.

Ponad 10.000 pozycji części w naszych magazynach daje gwarancję szybkiego wykonania naprawy.
Samochody serwisowe w Ołtarzewie, w Strykowie, Płocku, Białymstoku, i Olsztynie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu nie wyłączając świąt czekają w pogotowiu na wezwanie naszych klientów.
Dla klientów, którzy czekają na zakończenie naprawy przygotowaliśmy poczekalnie, w których znajdują się automaty z napojami i przekąskami, TV, stanowiska internetowe, Wi-Fi, gry zręcznościowe i prysznice.

DODATKOWE USŁUGI

Jesteśmy jedynymi partnerami w Polsce firmy Paul Nutzfahrzeuge, która zajmuje się diagnozowaniem, serwisowaniem i naprawą osi w pojazdach specjalnych. Posiadamy odpowiedni sprzęt diagnostyczny firmy Paul.

Od 2020 podjęliśmy współpracę z firmą Draeger, która jest producentem blokad alkoholowych. Jesteśmy jedynym partnerem tej firmy w Polsce.


NAPRAWY POWYPADKOWE
Oferujemy naszym Klientom pełen zakres napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych, dostawczych, osobowych, autobusów jak i innych pojazdów specjalistycznych. Naprawy wykonujemy nowoczesnymi narzędziami z użyciem systemów wzornikowych między innymi firmy Josam oraz Celette. Zapewniamy kompleksową obsługę szkód komunikacyjnych w tym holowanie, „naprawy bezgotówkowe”, naprawy z użyciem zamienników, jak również części regenerowanych. W naszej ofercie znajdują się również naprawy zabudów chłodniczych, oraz agregatów Thermo King i Carrier oraz drobne naprawy np. polerowanie reflektorów.
Do napraw rozliczanych w ramach ubezpieczenia proponujemy atrakcyjny system bonusowy zapewniający naszym klientom dodatkowe korzyści. W 2012 roku uzyskaliśmy certyfikat profesjonalizacji serwisu blacharsko- lakierniczego Mercedes-Benz.


• SERWIS KLIMATYZACJI 
Przegląd klimatyzacji wykonujemy wysokiej klasy urządzeniami firmy Bosch w Ołtarzewie i firmy Spin OK. Clima Bus w Strykowie.
• MYJNIA
Automatyczna, efektywna myjnia w Strykowie z nowoczesnym systemem Tammermatic Rainbow Nova umożliwia szybkie i dokładne mycie samochodów ciężarowych o różnych kształtach i rozmiarach. Dezynfekujemy również chłodnie i izotermy. *
• HAMOWNIA
Do dyspozycji Naszych Klientów oddajemy hamownię podwoziową 900 KM przeznaczoną do pomiarów mocy, momentu obrotowego, przyspieszeń i zużycia paliwa dla autobusów, samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych.*
• OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW
W Strykowie wykonujemy pełną gamę badań technicznych pojazdów mechanicznych wszelkich typów. Stacja wyposażona jest w nowoczesny sprzęt firmy „MAHA”.*
• SERWIS OGUMIENIA
Proponujemy Państwu kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Oferujemy naprawy „na gorąco”, duży asortyment opon nowych i bieżnikowanych. Dysponujemy mobilnym serwisem Ogumienia 24h.