Mercedes-Benz

Zabudowy chłodnicze i izotermy.

Dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszędzie tam, gdzie przewożone towary wymagają specjalnych warunków - Mercedes-Benz i zabudowy typu chłodnia i izoterma.

Mercedes-Benz Sprinter - zabudowa typu izoterma.

Jakość bez kompromisów.

Zabudowa specjalistyczna typu izoterma jest doskonałym przykładem wykorzystania uniwersalności Mercedesa Sprintera w wersji Podwozie do zabudowy. Wytrzmała konstrukcja ramy, zintegrowane systemy bezpieczeństwa oraz mocne układy napędowe stanowią idealną dla pojazdu, który musi wykazać sie ponadprzeciętną niezawodnością i możliwościami przewozowymi.

Wielość wariantów wagowych Mercedesa Sprintera pozawala idalnie dopasować go do Państwa potrzeb, zarówno dzięki szerokiej gamie dostępnych silników, jak również wariantów nadwozia - w tym wariantu wagowego o DMC 5,5 tony.

Wysoka jakość wykończenia zabudowy gwarantuje satysfkację z użytkowania i łatwość utrzymania czystości wewnątrz izotermy.

Mercedes-Benz Sprinter - zabudowa typu chłodnia

Oprócz Sprintera z podwoziem do zabudowy, funkcję chłodni lub izotermy z powodzeniem może pełnić odpowiednio zmodyfikowany Mercedes-Benz Sprinter Furgon.

Szeroki kąt otwarcia tylnych drzwi (do 270 stopni), cztery warianty długości i trzy warianty wysokości oraz warianty wagowe od 3,05 do 5,5 tony - to tylko niektóre z zalet Sprintera w wersji Furgon. Do tego dochodzą znane z innych wersji systemy bezpieczeństwa i asysty, wysoki komfort podróży oraz sprawdzony układ napędowy.

Nowoczesne agregaty chłodnicze o kompaktowych wymiarach nie zwiększają znacząco wysokości pojazdu, powodując, że furgon staje się alternatywą dla typowej zabudowy na bazie podwozia.

Mercedes-Benz Vito - zabudowa typu chłodnia.

Z napędem na przód, tył, czy na cztery koła - Mercedes-Benz Vito elastycznie dopasuje się do Państwa potrzeb, a dzięki licznym systemom wspomagającym, zapewni bezpieczeństwo i komfort w każdej podróży.
Przestrzeń ładunkowa wykonana z łatwozmywalnych materiałów czyni ją prostą w utrzymaniu czystości, wydajne i niskie agregaty dachowe skutkują jedynie nieznacznym zwiększeniem wysokości pojazdu, system półek umożliwia proste układanie towaru, zaś szeroko otwieran drzwi ułatwią rozładunek w miejscu dostawy.
Mercedes-Benz Vito to doskonały partner w Państwa biznesie i nieoceniona pomoc w codziennej pracy.

Mercedes-Benz Citan - zabudowa typu chłodnia

Citan Furgon to miejski samochód dostawczy o kompaktowych gabarytach i dużej przestrzeni ładunkowej. Citan zapewnia również korzyści ekonomiczne. Jego wydajne silniki oraz atrakcyjne warunki nabycia pojazdu i usługi chronią Państwa budżet.

Dzięki wygodnym siedzeniom, prostej obsłudze i wyśmienicie zestrojonemu układowi jezdnemu z niezależnym zawieszeniem kół, Citan porusza się po mieście bardzo komfortowo, dynamicznie i zwrotnie. Przy załadunku i wyładunku zachwycą się Państwo elastycznością w obsłudze jego pojemnej przestrzeni ładunkowej z dużymi drzwiami i niskimi krawędziami załadunkowymi.

Jednocześnie stanowi doskonałą bazę do przeróbki na pojazd zabudowany - np. na miejski samochód typu chłodnia. Możliwość zamówienia drzwi bocznych po obu stronach oraz szeroko otwieranych drzwi tylnych stwarza szerokie możliwości dostępu do przestrzeni ładunkowej, a kompaktowe wymiary auta powodują, że wjedzie on w miejsce niedostępne dla chłodni zbudowanych na bazie większych samochodów dostawczych.

Citan ma wszystko, czego oczekują Państwo od miejskiego samochodu dostawczego z gwiazdą Mercedesa.