Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Service 24h.

Mercedes-Benz Service 24h.

Przez całą dobę dbamy o mobilność Twojego Mercedesa.

W nowej ciężarówce Mercedes-Benz towarzyszy Państwu zawsze poczucie pełnego bezpieczeństwa. Jeśli jednak w drodze przydarzy się jakaś awaria, to użyjemy naszych kompetencji i dołożymy wszelkich starań, aby szybko powrócili Państwo na trasę.

Państwa samochód uległ awarii lub potrzebują Państwo pomocy po wypadku*?

Nasza usługa Mercedes-Benz Service 24h o zasięgu europejskim w najkrótszym możliwym czasie przywróci Państwu mobilność – i to przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Czekamy na Państwa zgłoszenia pod bezpłatnym numerem 0 800 5 777 7777**.

Mercedes-Benz Service 24h to kompetentne wsparcie serwisowe w każdym miejscu w Europie. Nasza sieć autoryzowanych serwisów samochodów ciężarowych Mercedes-Benz składa się z ponad 1000 rozsianych po całej Europie punktów – w każdym z nich przez całą dobę do Państwa dyspozycji są specjalnie przeszkoleni technicy Service 24h.

Często jest tak, że awaria może być usunięta bezpośrednio w miejscu unieruchomienia pojazdu. Jeżeli jednak nie jest to możliwe, sprowadzimy Państwa pojazd do najbliższego serwisu samochodów ciężarowych Mercedes-Benz i zadbamy o to, aby wkrótce kontynuowali Państwo trasę. Zarówno Państwo, jak i Państwa ciężarówka są zatem u nas w dobrych rękach!

*W przypadku zaistnienia szkód osobowych prosimy w pierwszej kolejności zawiadomić policję i służby ratunkowe.
**W przypadku połączeń z telefonów komórkowych zależnie od operatora. Numer alternatywny: +48 22 354 40 03.

Przy zgłaszaniu awarii/wypadku należy mieć przygotowane następujące informacje:
1. krok: numer rejestracyjny, numer podwozia, przebieg pojazdu i data pierwszej rejestracji
2. krok: nazwa właściciela pojazdu
3. krok: miejsce awarii i opis problemu
4. krok: numer VAT-UE
5. krok: karta MercedesServiceCard (jeśli jest)