Mercedes-Benz

Off-road 2016

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. przygotował w tym roku cykl jedenastu pikników rodzinnych pod hasłem "Budujemy z Mercedes-Benz Trucks", które odbywają się na terenie całej Polski.

W ramach tego wydarzenia zaprosiliśmy naszych klientów na terenowy rajd połączony z rodzinnym piknikiem do Kuklówki pod Warszawą. Na specjalne przygotowanych trasach prezentowano paletę modeli Gwiazd Mercedes-Benz Trucks. W terenowych próbach świetnie poradziły sobie Arocs, Antos, Actros Atego oraz Unimog. Kazde z aut skutecznie i efektywnie przenosiło duzą moc na drogę.

Podczas pikniku nie zabrakło atrakcji dla uczestników w kazdym wieku. Poznali oni kompletną ofertę Mercedes-Benz Trucks z paletą nowych pojazdów i usług FleetBoard, CharterWay, TruckerAcademy oraz Roadstars. Wzięli równiez udział w promocji części i akcesoriów serwisowych.

W tym roku po raz kolejny wspieraliśy świetlicę przy Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Płochocinie. Jak zwykle mogliśmy liczyć na hojność naszych klientów, którzy przynieśli drobne artykuły szkolne.

Atrakcją tegorocznej edycji, był model LEGO Technic Arocs, który można było wygrać, biorąc udział w konkursie.

Malownicze miejsce spotkania oraz piękna pogoda sprawiły, że piknik odwiedziło w sumie ponad 500 zadowolonych klientów.