Mercedes-Benz

Zmiana nazwy firmy

Z początkiem lutego firma Diesel Truck Sp. z o.o. – po ponad dwudziestu latach – zmieniła swoją nazwę. Nowa nazwa EWT Automotive Polska Sp. z o.o. ma nawiązywać do kompleksowej oferty dla całej gamy pojazdów .Od ponad dziesięciu lat jesteśmy jednym z liderów sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych oraz dostawczych Mercedes-Benz w Polsce. Firma rozwija się dynamicznie. Po uruchomieniu w 2011 roku Truck&Trailer Center, kompleksowego obiektu w Strykowie, otworzyliśmy kolejny oddział w Płocku z ofertą serwisowania samochodów ciężarowych i naczep. W najbliższym czasie planujemy  otwarcie kolejnych, w tym z ofertą skierowaną do klientów z segmentu samochodów osobowych Mercedes-Benz.
EWT Automotive Polska Sp. z o.o. wraz z EWT Truck&Trailer Polska Sp. z o.o. i Truck&Trailer Store Polska Sp. z o.o. stanowi grupę EWT oferującą klientom szeroki wachlarz usług skierowanych do samochodów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz oraz naczep Schmitz Cargobull.


Zmiana dotyczy tylko nazwy firmy – wszystkie pozostałe dane, w tym również NIP, KRS, numery kont bankowych, numery telefonów i adres pozostają bez zmian